OSIĄGNIĘCIA WYSTAWOWE / DOG SHOWS
data/date wystawa/show klasa/ class ocena/results sędzia / judge
15.10.2021 CACIB Warszawa mł.szczeniąt / minor puppy V.P. 1, Best Minor Puppy in Breed Ramune Kazlauskaite LT
13.11.2021 CACIB Poznań szczeniąt / puppy VP. 1, Best Puppy in Breed Iwona Giczela (PL)
14.11.2021 CACIB Poznań szczeniąt / puppy VP. 1, Best Puppy in Breed Daiva Rimaityte (LT)
26.03.2022 CAC Choceń młodzieży / youth EXC. 2/2 Andrzej Szutkiewicz (PL)
23.04.2022 CAC Grudziądz młodzieży / youth EXC. 1/2, Youth Winner A.Pulikowska-Klimonda
Best Junior in Breed
23.04.2022 CAC Grudziądz młodzieży / youth EXC. 1/2, Youth Winner Beata Klawińska (PL)
Best Junior in Breed
30.04.2022 CACIB Babimost młodzieży / youth EXC. 1, Youth Winner Mariola A. Semik (PL)
28.05.2022 CACIB Leszno młodzieży / youth EXC. 1/3, Youth Winner Marek Czerniakowski PL
Best Junior in Breed, Best of Opposite SEX
18.06.2022 CACIB Szczecin młodzieży / youth EXC. 1, Youth Winner Aleksandra Lubaszka
Best Junior in Breed
16.07.2022 CACIB Gorzów WILKP. młodzieży / youth EXC. 1, Youth Winner Ramune Kazlauskalte LT
Best Junior in Breed
14.08.2022 CACIB Sopot intermediate / pośrednia EXC. 1/3, CWC, CACIB Piotr Król (PL)
Best Bitch, BOB, Pomerania Winner 2022
4.09.07.2022 CACIB Kołobrzeg.. intermediate / pośrednia EXC.1, CWC, r.CACIB M. Wieremiejczyk-
Wierzchowska (PL)
2.04.2023 CAC Choceń intermediate / pośrednia EXC.1, CWC A. Pulikowska-Klimonda
15.10.2021 CACIB Warszawa mł.szczeniąt / minor puppy V.P. 1, Best Minor Puppy in Breed Ramune Kazlauskaite LT
13.11.2021 CACIB Poznań szczeniąt / puppy VP. 1, Best Puppy in Breed Iwona Giczela (PL)
14.11.2021 CACIB Poznań szczeniąt / puppy VP. 1, Best Puppy in Breed Daiva Rimaityte (LT)
26.03.2022 CAC Choceń młodzieży / youth EXC. 2/2 Andrzej Szutkiewicz (PL)
23.04.2022 CAC Grudziądz młodzieży / youth EXC. 1/2, Youth Winner A.Pulikowska-Klimonda
Best Junior in Breed
23.04.2022 CAC Grudziądz młodzieży / youth EXC. 1/2, Youth Winner Beata Klawińska (PL)
Best Junior in Breed
30.04.2022 CACIB Babimost młodzieży / youth EXC. 1, Youth Winner Mariola A. Semik (PL)
28.05.2022 CACIB Leszno młodzieży / youth EXC. 1/3, Youth Winner Marek Czerniakowski PL
Best Junior in Breed, Best of Opposite SEX
18.06.2022 CACIB Szczecin młodzieży / youth EXC. 1, Youth Winner Aleksandra Lubaszka
Best Junior in Breed
16.07.2022 CACIB Gorzów WILKP. młodzieży / youth EXC. 1, Youth Winner Ramune Kazlauskalte LT
Best Junior in Breed
14.08.2022 CACIB Sopot intermediate / pośrednia EXC. 1/3, CWC, CACIB Piotr Król (PL)
Best Bitch, BOB, Pomerania Winner 2022
4.09.07.2022 CACIB Kołobrzeg.. intermediate / pośrednia EXC.1, CWC, r.CACIB M. Wieremiejczyk-
Wierzchowska (PL)
2.04.2023 CAC Choceń intermediate / pośrednia EXC.1, CWC A. Pulikowska-Klimonda